Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €310
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Tempered glass, Material bracket: Stainless Steel |
| Pituus: | 280 |
| Teoreettinen lumen: | 3600 L |
| Todellinen lumen: | 2900 L |
| Toiminnot: | Hi-Low beam, White pos., Indicator, Heated lens |
| Valokuvio: | Optimized beam |
| Watti: | 70 W |
| IP-luokka: | IP68 |
| Leveys: | 229 mm |
| Jännitealue: | 10-30 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Väri: | 5700 |
| Virrankulutus: | 100 W |
| Muuta: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (High-beam), Blue cable: + Heated lens(Positive), Yellow cable: + (Low-beam), Green cable: + White position light(Positive), Grey cable: + Indicator(Positive) |
| Paino: | 1.71 kg |
| Mitat (LxKxS): | 229 x 150 x 80 mm |
| Yksikkö: | PCS |