Strands 3 Funk. Takavalo Yleiskäyttöinen Ovaali. Taka/Indikaattori/Hidastin | 12-24V.
Suomi
Strands 3 Funk. Takavalo Yleiskäyttöinen Ovaali. Taka/Indikaattori/Hidastin | 12-24V.
Suositeltu vähittäishinta: €101
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Tail light, Indicator, Brake light |
| Watti: | 5 W |
| IP-luokka: | IP69K |
| Leveys: | 136.4 mm |
| Jännitealue: | 12-24 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Muuta: | Black cable: Position light, Red cable: Stop light, White cable: - (Negative), Yellow cable: Direction indicator light |
| Paino: | 0.36 kg |
| Mitat (LxKxS): | 136.4 x 91 x 40 mm |
| Yksikkö: | PCS |