Strands 3 Funk. Takavalo Universaali Pyöreä 142mm. Taka/Indikaattori/Jarru | 2M Kaapeli.
Suomi
Strands 3 Funk. Takavalo Universaali Pyöreä 142mm. Taka/Indikaattori/Jarru | 2M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €145
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Halkaisija: | 142 mm |
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Tail light, Indicator, Brake light |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 142 mm |
| Jännitealue: | 12-24 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 12 W |
| Paino: | 0.495 kg |
| Mitat (LxKxS): | 142 x 55 x 38 mm |
| Yksikkö: | PCS |