Strands 3 Funk. Takavalot Pyöreä, Vilkku. Takavalo/Ilmaisin/Jarruvalo | 2M Kaapeli.
Suomi
Strands 3 Funk. Takavalot Pyöreä, Vilkku. Takavalo/Ilmaisin/Jarruvalo | 2M Kaapeli.
Suositeltu vähittäishinta: €179
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Halkaisija: | 142 mm |
| Materiaali: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | Tail light, Indicator, Brake light |
| IP-luokka: | IP69K |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 10 W |
| Muuta: | Black cable: + (positive), Red cable: + (Brake light), White cable: - (Negative), Yellow cable: + Indicator |
| Paino: | 0.54 kg |
| Yksikkö: | PCS |