Punch-sarjan 5.25" koaksiaalikaiuttimet, hyvä valinta auton alkuperäisten kaiuttimien päivittämiseen esimerkiksi.
Helppo asentaa Flexi Fit -korin ansiosta, jossa on runsaasti kiinnitysmahdollisuuksia. Toimitetaan täydellä suojaverkolla.
Suomi
Punch-sarjan 5.25" koaksiaalikaiuttimet, hyvä valinta auton alkuperäisten kaiuttimien päivittämiseen esimerkiksi.
Helppo asentaa Flexi Fit -korin ansiosta, jossa on runsaasti kiinnitysmahdollisuuksia. Toimitetaan täydellä suojaverkolla.
Suositeltu vähittäishinta: €106
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Rockford Fosgate |
| Malli: | P152 |
| Kaiutintyyppi: | Koaksiaalikaiutin |
| Koko: | 5.25 tuumaa |
| Herkkyys: | 87 dB |
| Teho (MAX): | 80 W |
| Teho (RMS): | 40 RMS W |
| Taajuusalue: | 70-22.000Hz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Asennussyvyys: | 49 mm |
| Asennusaukko: | 123 mm |
| Yksikkö: | Pari |