Rockford Fosgate P142,
Punch-sarjan 4" koaksiaalikaiuttimet, hyvä valinta auton alkuperäisten kaiuttimien päivittämiseen esimerkiksi.
Helppo asentaa Flexi Fit -korin ansiosta, jossa on runsaasti kiinnitysmahdollisuuksia.
Suojaverkkoa ei sisälly.
Suomi
Rockford Fosgate P142,
Punch-sarjan 4" koaksiaalikaiuttimet, hyvä valinta auton alkuperäisten kaiuttimien päivittämiseen esimerkiksi.
Helppo asentaa Flexi Fit -korin ansiosta, jossa on runsaasti kiinnitysmahdollisuuksia.
Suojaverkkoa ei sisälly.
Suositeltu vähittäishinta: €87
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Rockford Fosgate |
| Malli: | P142 |
| Kaiutintyyppi: | Koaksiaalikaiutin |
| Koko: | 4 tuumaa |
| Herkkyys: | 86.5 dB |
| Teho (MAX): | 60 W |
| Teho (RMS): | 30 RMS W |
| Taajuusalue: | 100-22.000Hz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Asennussyvyys: | 45 mm |
| Muuta: | Adapterilevyt 4x6-asennukseen |
| Asennusaukko: | 102.5 mm |
| Yksikkö: | Pari |