Punch-sarjan 3,5" koaksiaalikaiutin, hyvä valinta auton alkuperäiskaiuttimien päivittämiseen esimerkiksi. Helposti asennettavissa.
Suomi
Punch-sarjan 3,5" koaksiaalikaiutin, hyvä valinta auton alkuperäiskaiuttimien päivittämiseen esimerkiksi. Helposti asennettavissa.
Suositeltu vähittäishinta: €68
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Rockford Fosgate |
| Malli: | P132 |
| Kaiutintyyppi: | Koaksiaalikaiutin |
| Koko: | 3.5 tuumaa |
| Herkkyys: | 85 dB |
| Teho (MAX): | 40 W |
| Teho (RMS): | 20 W |
| Taajuusalue: | 120Hz - 22kHz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Asennussyvyys: | 35 mm |
| Asennusaukko: | 87 mm |
| Yksikkö: | Pari |