Rockford Fosgate P500X1BD
Rockford Fosgate P500X1BD
Rockford Fosgate P500X1BD
Rockford Fosgate P500X1BD
Punch BD -förstärkerit ovat luokka-BD-tekniikkaa, joka on erittäin tehokasta, tässä tapauksessa 86% tehokasta. Uusi Punch P500X1BD on 500W:n monovahvistin 1 ohmissa, mutta mitattu teho on 758W.
Kampanja
Kuvaus
Uusi Punch P500X1BD on 500W monovahvistin 1 ohmissa, mutta mitattu teho on 758W. Tänä vuonna uutena on myös automaattinen päälle kytkentä tapauksissa, joissa ei ole matalan tason liitäntää ja kaukosäätimen puuttumisen vuoksi, esimerkiksi kun asennetaan vahvistin alkuperäiseen stereoon (lisävaruste RFI2SW).
Lue lisää Piilottaa
Rockford Fosgate P500X1BD
Kampanja
Säästää
Tarjous voimassa:
Ilman alv:tä
Aseta tuotevahti
Lisää ostoskoriin
Varaston tila
Toimitusaika Loppuunmyyty
Suosittelemme 
Auto-Connect OFC kaapelisarja, 21.6mm²
Osta!
Tietoja
Tuotenro: 510P500X1BD
Laturi ei mukana Laturi ei mukana
Laturi sisältyy! Laturi sisältyy!
  • (0) Arvostelut
  • Asiakasarviot
    Nimesi näkyy lähettäjänä.
    HUOM. Paina vain kerran (arvostelusi tallennetaan).
    Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
Nopeat toimitukset Tuki ruotsiksi ja englanniksi 60 päivän palautusoikeus
  • Toimitus ja rahti
    • Lågnivåingång: 1 par
      Tillverkare: Rockford Fosgate
      Modell: P500X1BD
      Typ: Monosteg
      Equalizer: Punch EQ2 Bass: 0dB to +18dB @ 45Hz
      Teho (RMS): 269 i 4ohm W, 476 i 2ohm W, 758 i 1ohm W
      Frekvensomfång: 20 Hz - 250 Hz
      Inbyggda delningsfilter: Low-Pass (LP): 50-250Hz @ 12dB/octave Butterworth Infrasonic Filter (IF): 28Hz @ 12dB/Octave
      Bass boost: Punch EQ2 Bass: 0dB to +18dB @ 45Hz
      Lågnivåutgång: 1
      Högnivåingång: Ja
      Virtaliitännät: 20 mm²
      Ulottuvuudet (LxKxS): 197 x 60 x 280 mm