Strands Laajamerkkivalo Punainen Sijaintivalo. 10-32V | IP66/68.
Suomi
Strands Laajamerkkivalo Punainen Sijaintivalo. 10-32V | IP66/68.
Suositeltu vähittäishinta: €39
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Materiaali: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| Toiminnot: | White pos., Red pos. |
| IP-luokka: | IP66/68 |
| Leveys: | 38 mm |
| Jännitealue: | 10-32 V DC |
| Liitännät: | Cable |
| Virrankulutus: | 0.5 W |
| Muuta: | Black cable: White/Red position light, Negative |
| Paino: | 0.073 kg |
| Mitat (LxKxS): | 38 x 150 x 65 mm |
| Yksikkö: | PCS |