- Effekthantering (RMS): 100W
- Effekthantering (MAX): 200W
- Impedans: 8 Ohm
- Frekvensomfång: 600Hz - 8000Hz
- Känslighet: 106.5 dB 1W/1m
- Talspole: 2"
- Rekommenderad delning: 500Hz, 12dB/okt eller högre
- Säljs styckvis

Suomi

Suositeltu vähittäishinta: €72
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | PRV Audio |
| Malli: | WG270Ph |
| Kaiutintyyppi: | Elementti |
| Herkkyys: | 106.5 1W/1m dB |
| Teho (MAX): | 150 W |
| Teho (RMS): | 75 W |
| Taajuusalue: | 600-8000 Hz |
| Impedanssi: | 8 Ohm |
| Asennussyvyys: | 120 mm |
| Muuta: | Ulkomitat: 116x116 mm |
| Yksikkö: | Kpl |