- 20W RMS/60W max
- Frekvensomfång: 75Hz - 20kHz
- Känsligher: 89 dB
Pioneer TSX150 är en klassisk lådhögtalare som varit ett populärt altenativ i många år. Ett bra val när man inte kan montera högtalare i dörrarna eller hatthyllen.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €154 / €116
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Pioneer |
| Malli: | TS-X150 |
| Kaiutintyyppi: | 3-tie kaiutin |
| Herkkyys: | 89 dB |
| Taajuusalue: | 75Hz - 20kHz |
| Teho (MAX): | 60 W |
| Teho (RMS): | 20 W |
| Taajuusalue: | 75Hz-20kHz |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Muuta: | Kaiutinkotelot |
| Mitat (LxKxS): | 300x111x166 mm |
| Yksikkö: | pari |