DS18 DLRING12, 12 tuuman digitaalinen RGB LED-rengas kaiuttimille/bassoille
Siisti ja värikäs LED-rengas 12 tuuman elementeille, joka varmasti piristää arkea!
Kampanja
Kuvaus
12" digitaalinen LED-rengas akryylista DS18:lta
  • Sopii 12-tuuman kaiuttimiin ja bassoelementteihin
  • Digitaalinen LED-valaistus, vaatii LC-DRM Bluetooth-ohjaimen
  • Ohjaus DS18 LC -sovelluksella (iOS/Android)
  • Merikäyttöön soveltuva, vedenkestävä akryylirakenne
  • Integroitu 0.5" asennusväliin tarkoitettu rengas
  • Helppo asennus kaiuttimen ja pinnan väliin
  • Myydään kappaleittain
Visuaalinen voima
Dynaaminen vaikutus
Rakennettu meriympäristöihin
Tekniset tiedot
Ulkomitta: 12.5" (318 mm)
Sisämitta: 11.2" (284 mm)
Materiaali: Merikäyttöön soveltuva, tiivistetty akryyli
Paksuus: 0.5" (sis. väli)