Dayton Audio ND20FA-6
Kuvaus
• Ferrovätska förbättrar effekthanteringen
• Frontmonterad pressfitkonstruktion
• Center-to-center spacing as low as 1-3/4"
• Extremt platt och förlängd respons
Säljes Styckvis!
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €15
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Dayton Audio |
| Malli: | ND20FA-6 |
| Kaiutintyyppi: | Diskantti |
| Koko: | Diskant tuumaa |
| Teho (MAX): | 30 s W |
| Teho (RMS): | 15 s W |
| Taajuusalue: | 3,500 - 25,000 Hz |
| Asennussyvyys: | 15 mm mm |
| Ulkomitat: | 45 mm |
| Muuta: | 6 ohms |
| Asennusaukko: | 33 mm mm |
| Yksikkö: | kpl |