- 120W RMS
- Effektomfång 33Hz - 200Hz
- Aktiv högtalare
ASF-75 SC är utvecklad för så att frekvensövergångarna är reglerbara och gjord för att klara av hög effekt. Rekommenderas till dig som söker en diskret men ändå kraftig subwoofer.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €531
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | Canton |
| Malli: | ASF-75 SC |
| Tyyppi: | Aktiivinen kaiutin |
| Koko: | 8 tuumaa |
| Vahvistinteho: | 120W |
| Taajuusalue: | 33Hz - 200Hz, 33Hz -200Hz |
| Painoluokka: | 4-12 kg |
| Väri: | Musta, Valkoinen |
| Paino: | 9.1 kg |
| Mitat (LxKxS): | 430 x 160 x 410 mm |