Brodit 856167 – ProClip. ProClip Hyundai Tucsonille. Asenna mobiililaite kätevästi näkyville ja ulottuville autossa! ProClipin avulla mobiililaitteiden käyttö ajoneuvossa on helpompaa ja turvallisempaa. ProClip on asennusteline, joka kiinnitetään auton kojelautaan. ProClipiin voi kiinnittää valinnaisen lisälaitteen, kuten puhelintelineen tai muun viestintälaitteen.
ProClip on autokohtainen, se on suunniteltu yksilöllisesti jokaiselle automallille ja istuu täydellisesti. ProClip tarjoaa tukevan asennusalustan ja on saatavilla useilla sijoitusvaihtoehdoilla useimpiin automalleihin. Hienovarainen muotoilu sulautuu hyvin auton sisustaan. Liikenneturvallinen, tyylikäs ja kätevä!
ProClip on helppo asentaa, se onnistuu minuutissa! Kiinnität ProClipin yksinkertaisesti kojelaudan rakoihin, et tarvitse porata reikiä tai käyttää erikoistyökaluja, eikä kojelautaa tarvitse purkaa. Yksityiskohtaiset asennusohjeet sisältyvät pakkaukseen. ProClipissa on AMPS-reiät, jotka helpottavat telineen kiinnitystä. Valmistettu korkealaatuisesta ABS/Asetaalimuovista. Väri: Musta. Kehitetty ja valmistettu Ruotsissa.
- Haluatko vaihtaa useiden telineiden välillä samalla ProClipillä? Katso Brodit MultiMoveClip.
- Aiotko asentaa suurempia laitteita tai raskaampaa varustusta? Katso Broditin vahvistetut asennustelineet ja jalustakiinnikkeet (PM-kiinnikkeet).
- Brodit ProClip
- Hyundai Tucson 25-26
- Center mount
Lue koko ohje huolellisesti ja katso kuvat ennen asennuksen aloittamista. On tärkeää asentaa ProClip-kiinnike ensin: laiteteline/varuste tulee asentaa vasta kiinnikkeen paikalleen asettamisen jälkeen.
1. Käytä mukana tullutta kosteuspyyhettä puhdistaaksesi alueen, johon kiinnike asennetaan. Poista kaksipuolisen teipin suojamuovi. Kiinnitä kiinnikkeen yläosa raon väliin näytön kehystä ja pehmustettua listaa vasten.
2. Paina kiinnikkeen yläosaa alaspäin niin, että kalteva reuna menee kokonaan rakoihin.
3. Työnnä mukana tuleva raonavaaja listan ja keskikonsolin väliin raon laajentamiseksi. Paina kiinnikkeen alaosaa eteenpäin niin, että kalteva reuna lukittuu listan alle. Poista raonavaaja.
4. ProClip-kiinnike on paikallaan.
Brodit ProClip
Broditin kaksiosainen asennusratkaisu antaa sinulle asennuksen, joka sopii täydellisesti tarpeisiisi. Toinen osa on laiteteline, joka on räätälöity juuri sinun matkapuhelimellesi, tabletille tai muulle käsikäyttöiselle laitteelle. Tämän kanssa käytetään ProClipiä – asennustelinettä, joka on suunniteltu erityisesti autollesi. ProClip asennetaan täysin ilman ruuveja eikä se vahingoita auton sisustaa. Joustava, vakaa ja turvallinen. Helpompaa ei ole!
Löytääksesi telineitä laitteellesi: Klikkaa tästä
Löytääksesi kiinnikkeen autollesi: Klikkaa tästä
Sopii malleihin
Hyundai Tucson 25-26
Finland
Sverige
Norge











