NorStone FIX 60100, väggfäste för TV
Ett stabilt, tåligt och finessrikt väggfäste för TV-apperater upp till 100kg!
Kampanja
Kuvaus
  • Material gjord av stål
  • Hängmått (B x H x D): 1009 x 630 x 32 mm
  • Hanterar 60" till 100"
  • Max belastning: 100 kg
VESA-specifikationer
VESA: 200x200, 400x200, 300x300, 400x400, 600x400, 800x400, 800x600
Lue lisää Piilottaa
Kampanja
Säästää
Tarjous voimassa:
Ilman alv:tä
Lisää ostoskoriin
Lisää ostoskoriin
Varaston tila
Toimitusaika 7-10 työpäivää
Tuotenro: 143NORFIX60100
Laturi ei mukana Laturi ei mukana
Laturi sisältyy! Laturi sisältyy!
  • (0) Arvostelut
  • Asiakasarviot
    Nimesi näkyy lähettäjänä.
    HUOM. Paina vain kerran (arvostelusi tallennetaan).
    Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
Nopeat toimitukset Tuki ruotsiksi ja englanniksi 60 päivän palautusoikeus
  • Toimitus ja rahti
    • Mått: 1009 x 630 x 32 mm