Sony Bravia 5 98" 4K Mini-LED Google-TV K98XR55BP.CEI (2025)
Älykäs 98 tuuman suuri Google-TV Mini-LED:llä, 4K-tarkkuus, HDR ja paljon muuta!
Kampanja
Kuvaus
Sony Bravia 5 K-98XR5 on 98 tuuman Mini LED-TV, joka asettaa uuden standardin kuvatarkkuudelle ja äänikokemukselle kotona. 4K UHD -resoluutiolla, 120 Hz päivitystaajuudella ja kehittyneellä HDR-tekniikalla se tuottaa kuvan, joka tuntuu yhtä todelliselta kuin se on yksityiskohtainen. Ääni vastaa kokemusta Sonyn Acoustic Multi-Audion ja 360 Spatial Sound Mappingin avulla, jotka sijoittavat äänen tarkasti sinne, minne se kuuluu. Integroitu Google TV tarjoaa täyden pääsyn sovelluksiin, suoratoistoon ja ääniohjaukseen – kaikki tyylikkäällä, mustalla premium-muotoilulla.
  • 98" diagonaaliluokka (97,5" näkyvä)
  • LED-taustavalaistu LCD-TV
  • Äly-TV - Google TV
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • HDR
  • Mini LED-paneeli täyden matriisin paikallisella himmennyksellä
  • 4K UHD-resoluutio (3840 × 2160)
  • XR-kognitiivinen prosessori AI-pohjaiseen kuvan optimointiin
  • 120 Hz päivitystaajuus ja HDMI 2.1 4K/120-tuella
  • HDR-formaatit: Dolby Vision, HDR10, HLG
  • Dolby Atmos ja DTS:X Acoustic Multi-Audiolla
  • Google TV Google Assistantin ja Alexan tuella
  • 40 W äänijärjestelmä X-Balanced-kaiuttimilla
  • Tuki 360 Spatial Sound Mappingille ja langattomalle castaukselle
Tarkkuudella varustettu Mini LED
XR-prosessori kognitiivisella älyllä
Ääni, joka ympäröi
Niille, jotka vaativat enemmän
Oikeasti älykäs
Lue lisää Piilottaa