Sony Bravia 5 75" 4K Mini-LED Google-TV K75XR55BP.CEI (2025)
Älykäs 75 tuuman suuri Google-TV Mini-LED:llä, 4K-tarkkuus, HDR ja paljon muuta!
Kampanja
Kuvaus
Sony BRAVIA 5 K-75XR5 on 75-tuumainen 4K UHD-TV, joka yhdistää Sonyn kehittyneen Mini LED -tekniikan älykkääseen XR-prosessoriin. 120 Hz:n päivitystaajuudella, Dolby Visionilla ja Acoustic Multi-Audiolla saat kuvan ja äänen, jotka toimivat yhdessä – kokemus, joka on suunniteltu sekä elokuvien ystäville että pelaajille.
  • 75" diagonaaliluokka (74.5" näkyvä)
  • LED-taustavalaistu LCD-TV
  • Smart TV - Google TV
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • HDR
  • Mini LED Full Array XR -taustavalolla
  • XR Triluminos Pro syvempää väriä ja sävyntarkkuutta varten
  • 120 Hz -paneeli XR Motion Claritylla
  • Acoustic Multi-Audio Dolby Atmosilla ja DTS:X:llä
  • HDMI 2.1 -tuki 4K/120 Hz:lle, VRR:lle ja ALLM:lle
  • Google TV ääniohjauksella Google Assistantin ja Alexan kautta
  • AirPlay, Chromecast, Wi-Fi ja Bluetooth 5.3
Mini LED, joka tekee eron
Kuvan käsittely korkealla tasolla
Sulavuutta jokaiseen liikkeeseen
120 Hz:n päivitystaajuudella ja XR Motion Claritylla saat teräviä, sujuvia liikkeitä ilman jälkikuvia. Olipa kyseessä nopeat urheilutapahtumat tai intensiivinen toiminta, BRAVIA 5 pitää tahdin uhramatta kuvan terävyyttä.
Ääni, joka täyttää huoneen
Älykäs ja intuitiivinen viihde
Suunniteltu pelaajille
Muotoilu moderneihin tiloihin
Lue lisää Piilottaa