Sony Bravia 3 55" 4K Google-TV K55S35B.CEI (2025)
Älykäs 55 tuuman Google-TV, jossa 4K-resoluutio, HDR ja paljon muuta!
Kampanja
Kuvaus
  • 55" diagonaalinen luokka (54,6" näkyvä)
  • LED-taustavalaistu LCD-TV
  • Smart TV - Google TV
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • HDR
  • Direct LED
Väri, joka tuntuu
Tasainen kuva ilman liioittelua
Motionflow XR vähentää liike-epäselvyyttä ja parantaa kuvavirtausta, tarjoten vakaan kokemuksen sekä elokuvissa että televisiossa. 60 Hz:n virkistystaajuus toimii hyvin arkisisällössä, vaikka vaativampi pelaaminen voi hyötyä ulkoisesta näytöstä.
Älykkäämpi TV-kokemus
Ääni, joka seuraa kuvaa
Valmiina kaikkeen
Lue lisää Piilottaa