Sony Bravia 3 43" 4K Google-TV K43S35BP.CEI (2025)
Älykäs 43 tuuman Google-TV, jossa 4K-resoluutio, HDR ja paljon muuta!
Kampanja
Kuvaus
  • 43" Diagonaaliluokka (42,5" näkyvä)
  • LED-taustavalaistu LCD-TV
  • Älytelevisio - Google TV
  • 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
  • HDR
  • Direct LED
  • Dynaaminen äänikokemus
  • Ylivertainen kuvanlaatu
  • Älykkäät yhteysmahdollisuudet
  • Mukautettavat näyttötilat
  • Älykäs ääniohjaus
Optimoitu kuva Sonyn prosessointiteholla
Sulavuus jokaisessa liikkeessä
Motionflow XR minimoi liike-epäterävyyden, mikä tekee nopeistakin toimintakohtauksista ja urheilusta teräviä 60 Hz:ssä. Täydellinen tasapaino sulavuuden ja luonnollisen liikkeen välillä ilman epäluonnollista jälkikäsittelyä.
Google TV – yksinkertainen ja tehokas
Oikea ääni oikeassa huoneessa
Sisäänrakennettu ääniratkaisu on yksinkertainen mutta tehokas pienempiin tiloihin, 2 x 10 W täyden taajuuden kaiuttimilla ja dynaamisella äänikäsittelyllä. Suurempiin huoneisiin tai raskaampiin elokuvakokemuksiin suositellaan ulkoista soundbaria HDMI ARC:n kautta.
Liitä mitä tarvitset
Lue lisää Piilottaa