- Lättinstallerad
- Utbytbart stålhölje
- Frekvensomfång på 60-21,000 Hz
- Stereo/dubbla-kanaler
Följande ingår: En högtalare, Utbytbar stålgrill, Inbyggda monteringsfästen, Hårdvara samt installationsinstruktioner.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta:
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Tillverkare: | Dayton Audio |
| Modell: | Dayton Audio CS622C |
| Typ: | Inbyggnadshögtalare |
| Teho (MAX): | 50 Watt W |
| Teho (RMS): | 25 Watt W |
| Frekvensomfång: | 60 - 21,000 Hz |
| Impedanssi: | 8 Ohm |
| Asennussyvyys: | 73 mm |
| Färg: | Vit |
| Paino: | 2 kg |
| Monteringshål: | 187 mm |
| Enhet: | Styck |