- 120W RMS
- Effektomfång 33Hz - 200Hz
- Aktiv högtalare
ASF-75 SC är utvecklad för så att frekvensövergångarna är reglerbara och gjord för att klara av hög effekt. Rekommenderas till dig som söker en diskret men ändå kraftig subwoofer.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta:
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Tillverkare: | Canton |
| Modell: | ASF-75 SC |
| Typ: | Aktiv högtalare |
| Koko: | 8 tuumaa |
| Vahvistinteho: | 120W |
| Frekvensomfång: | 33Hz - 200Hz, 33Hz -200Hz |
| Färg: | Svart, Vit |
| Painoluokka: | 4-12 kg |
| Paino: | 9.1 kg |
| Ulottuvuudet (LxKxS): | 430 x 160 x 410 mm |