- 200W RMS
- 2x2 ohm talspolar (seriekoppling ger 4 Ohm, parallellkoppling ger 1 Ohm)
- Endast 64mm inbyggnadsdjup
- 10-500 Hz frekvensomfång
Parametrar:
QMS: 7.37
QES: 1.31
QTS: 1.1
VAS: 20.4l
FS: 40Hz
XMAX: 8mm
Suomi
Suositeltu vähittäishinta:
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Tillverkare: | B2 Audio |
| Modell: | RIOT FL10 |
| Högtalartyp: | Baselement |
| Koko: | 10 tuumaa |
| Frekvensomfång: | 10 - 500 Hz |
| Herkkyys: | 86.8 dB dB |
| Teho (MAX): | 400 W |
| Teho (RMS): | 200 W |
| Impedanssi: | 4 Ohm |
| Asennussyvyys: | 64 mm |
| Asennusreikä: | 230 mm |
| Enhet: | Styck |