- Impedans 2x2 ohm
- 2000W RMS
- Robust 3 tommer talespole
- Frekvensomfang 10 Hz - 500 Hz
Klikk her for koblingskjema.
Annbefalt kassevolym:
Lukket: 50l
kompakt portet: 82.6l
Portet: 155.7l
Parametrer
RE: 4 ohm
VAS: 41.7l
QTS: 0.55
FS: 32 Hz
Xmax: 35mm
Suomi
Suositeltu vähittäishinta:
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Tillverkare: | B2 Audio |
| Modell: | RAGEXL 15D2 |
| Högtalartyp: | Baselement |
| Koko: | 15 tuumaa |
| Frekvensomfång: | 10 - 500 Hz |
| Herkkyys: | 89 dB |
| Teho (MAX): | 8000 W |
| Teho (RMS): | 2000 W |
| Impedanssi: | 2x2 Ohm |
| Enhet: | Styck |