2-pakkaus DLS Flatbox D-One seinäkaiuttimet mustana
Kuvaus
DLS Flatbox
Tämä kaiutinmallisto kattaa suositun tarpeen yhdistää kaiuttimet kodin ilmeeseen ilman, että ne vievät liikaa tilaa.
HUOM! Tässä paketissa on 2 kpl kaiuttimia / yksi pari.
Suomi
Suositeltu vähittäishinta: €1189 / €1189
Tällä tuotteella ei ole arvosteluja.
| Valmistaja: | DLS |
| Malli: | Flatbox D-one |
| Tyyppi: | Seinälle ripustettavat kaiuttimet |
| Basso: | 5.5" |
| Diskantti: | 33 mm |
| Herkkyys: | 89 dB |
| Taajuusalue: | 62 Hz - 25 kHz |
| Paino: | 5.5 kg |
| Yksikkö: | Pari |